.
www.iranianwa.com

رویداد تلخ زمین لرزه مرگبار در غرب کشورمان ایران جامعه ایرانی را در ماتم جانسوز از دست رفتن تعداد زیادی از هموطنان داغدار کرد. اینجانب به نیابت از سوی تیم مدیریت و اعضای انجمن ایرانیان استرالیای غربی این حادثه تلخ را به همه هموطنانمان بخصوص ایرانیان مقیم استرالیای غربی تسلیت گفته از خداوند مهربان برای قربانیان مظلوم این سانحه رحمت و مغفرت و برای مجروحین سلامتی عاجل و برای بازماندگان صبر و آرامش آرزو می کنم.

بی شک در چنین شرایطی هم سازمانها و نهادهای دولتی و هم مردم نوعدوست کشورمان تلاش می کنند تا در حد توان خود به نوعی در کمک به سانحه دیدگان سهیم باشند و در عین حال هستند معدود کسانی که از این شرایط در جهت مقاصد ناصواب و یا برای مطرح کردن خود سوء استفاده می کنند بنابراین در انتخاب موسسه ای که برای کمک مالی خود انتخاب می کنید هوشیار باشید.
اگر مایلید کمک هایتان را به هلال احمر ایران بدهید شمار حساب 99999 به نام هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، صادرات، رفاه،‌ مسکن،‌ دی، تجارت،‌ سپه،پارسیان، شهر،‌ آینده و رسالت برای این منظور در نظر گرفته شده. از آنجا که اکثرهموطنان مقیم پرت امکان پرداخت کمک های خود در ایران را هم دارند انجمن ایرانیان استرالیای غربی برنامه ای برای جمع آوری کمک مالی برای زلزله زدگان ندارد ولی درعین حال درجهت ایجاد سهولت مبالغی که بابت کمک به زلزله زدگان به حساب این انجمن واریز گردد را ازطریق دفتر بنیاد خیریه طباطبایی در تهران برای کمک به زلزله زدگان ارسال خواهد کرد. پرداخت به حساب انجمن از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

با احترام و دعای خیر
مرتضی طباطبایی
دوشنبه سیزدهم نوامبر دوهزار و هفده
0 Responses

Post a Comment